Domki Letniskowe u Ewy - Ustka
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Ustka. Powrt na stron gwn

Jesteś 73313
gościem
na naszej stronie


ustka miasto nad morzem

Szukasz pomysłu na wakacje? Masz chęć wyjechać w jakieś ciekawe miejsce, ale nie za bardzo wiesz gdzie? Jeżeli tak to możesz rozważyć wyjazd do jednego z najpopularniejszych, nadmorskich miast, czyli do Ustki.

ustka noclegi położona jest przy rzece Słupi, która na tym terenie uchodzi do Bałtyku. To miasto jest często odwiedzane głównie ze względu na uzdrowisko oraz piękne plaże. To właśnie tutaj znajduje się port oraz wiele niesamowitych zabytków. Możemy do nich zaliczyć między innymi dwa, świetnie zachowane kościoły- Kościół świętego Jana Chrzciciela oraz pw. Najświętszego Zbawiciela. Warto tu przyjechać również ze względu na piękne domki rybackie oraz nastrojowe kamieniczki. Ciekawym obiektem jest również latarnia morska, która posiada wieżę o wysokości 21,5 metra.

Oczywiście oprócz takich atrakcji na turystów czekają liczne kawiarenki, knajpki z jedzeniem typowym dla tego rejonu oraz świetnie rozwinięta baza noclegowa. Turyści będą mogli spróbować również sportów wodnych i przeżyć związane z tym niesamowite emocje. Z kolei na podróżników pragnących poleniuchować czekają piękne, rozgrzane słońcem plaże i chłodna, morska woda. Wszystko to sprawia, że warto odwiedzić miasto ustka

Copyright 2000 - 2019 | Zaloguj | ustka miasto nad morzem